כרטיס סים לאירופה – להישאר זמינים במספר הישראלי שלכם

May 21 2023Oded B

אם אתם מתכננים טיול לחו”ל, נסיעת עסקים או אולי בכלל שהות ממושכת של 30 עד 60 יום לביקור משפחה, אתם בכל מקרה צריכים פתרון לאינטרנט. הפתרון הזה לובש צורות שונות, כאשר הוא נע בין כרטיסי סים לבין חבילות גלישה לחו”ל. במה בוחרים? המשיכו לקרוא.

כרטיס סים לאירופה אמנם מאפשר לכם להישאר זמינים במספר הישראלי שלכם, אבל כרטיסי סים לחו”ל מאפשרים באופן כללי גם תקשורת רציפה, כמו גם את האפשרות לעבוד עם הלפטופ בחו”ל ולהישאר באופן כללי מעודכנים. רגע לפני שמזמינים אונליין כרטיס סים או חבילת גלישה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

  1. מחיר הכרטיס: מחירי כרטיסי סים לאירופה יכולים לנוע בין 50 ₪ ל-350 ₪ ומעלה, תלוי מה צריך שהחבילה או הכרטיס יכללו.
  2. מהירות גלישה ותקשורת רציפה: קחו בחשבון, לא כל חברות הסלולר בישראל ובחו”ל נוצרו שוות. במילים אחרות, חלק מהחברות יציעו תקשורת מהירה ורציפה, בעוד כי חברות אחרות עשויות להציע אינטרנט קטוע, איטי או מתנתק.
  3. התקנת סים: בדקו אם כרטיס הסים מצריך שינויים בהגדרות הנייד, והאם הוא מצריך את שינוי מספר הטלפון של המשתמש.

מהי חבילת גלישה ובמה היא שונה מכרטיס סים לחו”ל?

חבילת גלישה סלולרית היא אלטרנטיבה לקניית כרטיס סים בישראל, או לכרטיס סים הנרכש במדינת היעד. בניגוד לכרטיסי סים, חבילת גלישה לא מצריכה התקנה פיזית במכשיר הנייד. עם זאת, בימינו קיימים גם כרטיסי ESIM אשר מהווים פתרון דיגיטלי שאינו מצריך גם הוא (בדומה לחבילות גלישה) התקנה פיזית.

למה כרטיס סים מומלץ מחבילת סלולר לחו”ל?

ובכן, זה לא שכרטיס סים יותר טוב מאשר חבילת סלולר לחו”ל, אלא שכרטיס סים מאפשרים לאנשים להנות מכמה יתרונות חשובים. לדוגמה: ניתן לקבוע מראש מהי חבילת הגלישה וכמה כסף בדיוק מוציאים עליה. כמו כן, יתרון חשוב נוסף הוא, שחלק מהכרטיסים ניתנים להטענת נפח גלישה במקרה שמסיימים אותו.

כמה עולה כרטיס סים לחו”ל?

אם אתם מעוניינים לרכוש כרטיס סים לחול או חבילת גלישה, השלב הראשון המומלץ יהיה השוואת מחירים בין חבילות גלישה וכן השוואת כרטיסי סים לחו”ל. אתם תופתעו לגלות שטווחי המחירים משתנים מאוד בין חברת סלולר אחת לשנייה, כאשר הטווח הממוצע לכרטיסי הסים הבסיסיים ינועו בין כ-50 ₪ – 150 ₪ ומעלה.

יש הגבלה על כרטיסי סים לחו”ל?

אכן כן, כל כרטיס סים לחו”ל מוגבל בדקות שיחה לישראל ולמדינות אחרות, בהודעות סמס וכן בנפח הגלישה. עם זאת, ישנם גם כרטיסי סים לחו”ל ללא הגבלה, אם כי אלו יעלו לכם בקירוב ל-350 – 400 ₪ ברוב המקרים.

לסיכום, בדקו מה בדיוק הכרטיס כולל, האם מספר הטלפון שלכם יישמר ועד כמה תחסכו אם תרכשו כרטיס סים או חבילת גלישה. לבסוף, תערכו השוואת מחירים לכרטיסי סים לחו”ל ותגיעו להחלטה מושכלת וחסכונית.

Share: